Vrh "A" dona Zuzia

Litter "A" dona Zuzia

      

 

 

RODOKMEN / PEDIGREE

 
Tento vrh je poskládán na míru každému psovi, feně a linii v rodokmenu, vedený hlavně na starší ruské a italské předky, mimo jiné i liniově na MultiCh. Avanturina a jeho italského otce ICh.MultiCh. Aldebarana de Nobile Veltrus, okořeněné zejména legendárními americkými liniemi StillwaterZa zmínku určitě stojí i Avanturinův bratr Ch. Almaz. Avanturin byl velký Vítěz a několikanásobný Šampion zejména západního světa, kdežto jeho bratr Almaz dobyl východní stranu nejen jako velký Vítěz a Šampion,  ale i jako velmi úspěšně pracovně vedený složil bezpočet loveckých zkoušek na různá zvířata a úrovně obtížnosti. Mezi dalšími výbornými předky tohoto vrhu najdeme např. světoznámé Borzoi Romanovs (vrh TS), Igray, staré linie Shelk (nyní Vega Shelk), Dell' Antica Carsulae vrh ABD)Seabury´s, Manitias, Falconcrag atd.  Barzoje nejen velice úspěšné na výstavách, ale také s mnoha loveckými zkouškami v různých úrovních obtížnosti. 
 
 

Oba rodiče vrhu Tim a Sophy mají velmi milé, přátelské, vyrovnané a nekofliktní povahy, oba jsou úspěšní na výstavách a oblíbení Canisterapeuti. Oba jsou plnochrupí se správným nůžkovým skusem, naprosto zdraví, s mnoha přednostmi do chovu. Štěňátka jsou vhodná na všechny možné aktivity, hlavně velice hodná a mazlivá, také krásná na výstavy, talentovaná na sport, výborného genofondu na další chov, natěšená výletovat a nebo si jen tak doma užívat se svými majiteli radosti běžného života. :-)

 

Štěňátka nám pěkně prospívají a rostou. Už ted se ukazuje, jak moc se povedla. Některá jsou spíš klidná a pohodová, další naopak aktivnější a sportovní, jiná se už ted rádi ukazují a mají rádi pozornost. Naprosto všechna mají báječné, mazlivé, přátelské a veselé povahy. Milují přítomnost člověka, moc ráda se mazlí, pusinkují a komunikují. Jsou moc šikovná. Mají výborný černý lakový pigment, tmavě hnědá nebo i černá očíčka, plně dotažené čumáky a mají také plně vybarvené černé pysky pusinek. Už ted mají všichni krásné nůžkové skusy, plný mléčný chrup, krásné hlavy, dlouhé ocásky a nikdo nemá zálomek. Všichni jsou krásně úhlení a moc hezky se vybarvují. Také dobře slyší a reagují. Kluci už mají i sestouplá obě varlátka.

 

S radostí představujeme naše miminka, která se narodila v noci 24.4.2016

(3 kluci 5 děvčátek)

 

Albert Monty dona Zuzia

"Montíček už není Šípková Ruženka, hezky už dovádí a nyní si užívá dovolenou se svými novými majiteli. Večer s Danem mají "pánskou chvilku" před spaním a Lenku zase bere jako svojí milovanou maminku, taky má barzojí kamarádku Barušku a jako správný chlapík není moc na sladké a baští nejradši masíčko, hovězí, kuřátko, taky už ochutnal rybičku jako filátko a dokonce je na své majitele tak hodný, že je v noci ani ráno nebudí a nechá je hezky doružova vyspat. Monty je také velmi čistotný. Až vyroste a příjde čas, bude uchovněn a občas ho uvidíme na výstavách. Je plnochrupý a má nůžkový skus.

Děkuju moooc, že se má s Vámi tak skvěle ♥ 

 

 

Artur dona Zuzia

Artur zůstal doma.  Je to velmi milý, mazlivý pes, velmi oddaný, s veselou, hravou, přátelskou a vyrovnanou povahou. Je plnochrupý, má správný nůžkový skus. Více ZDE.

 

 

Atrey dona Zuzia

"Atrýsek" má v novém dmilujícím domově spoustu kamaradů - fenečku Sáru, koníky, kocoura, slepičky atd. A taky bude pomocníček v truhlářské dílně pana Káji, který mu hned večer vyrobil krásný stojánek na mističky s jídlem a pitím, aby se mu hezky pěkně papalo. :-) S jeho majitelkou Helenkou to byla vzájemná láska na první pohled. Hned jak ho uviděla, moc si ho přála mít. Když se uviděli, hned mu také padla do očíčka, zajiskřilo to mezi nimi a už bylo jasné, s kým chce Atrýsek odejít s ranečkem do světa. Atrýsek je plnochrupý, má také nůžkový skus.

Děkujeme moc za tak príma domov ♥ 

 

 
 
Apolenka dona Zuzia
Apolenka čekala celý měsíc, dočkala se a těšila se moc na svůj nový milující domov, kde už na ní čekají noví psí kamarádi, spousta hraní a dobrodružství, spousta zážitků a aktivit. Až příjde čas, bude uchovněna, také jí uvidíme na výstavách a přivítáme jí i ve světě sportu. Tak do toho Polenko moje milovaná a krásná, dělej nám jen samou radost. ♥ Polenka bydlí ode dneška u mé kamarádky Dáši, poblíž Prahy v její Chs BarryBady :-) Už na ní čeká barzojí máma Linda a její dcera mladá Nika, taky foxlíci Ája s Andym a greyhoundní veterán Tex. Užijí si spolu dohromady určitě spousty legrace :-) Apolence so doma říká Mashi neboli Mašinka, má také plný nůžkový skus.
Děkuju moc za tak úžasný domov ♥ 
 
 

 
 
Arabela dona Zuzia
...bude milovanou princezničkou a výletnicí, taky má novou barzojí kamarádku Scarlettku :-) S Belinkou už od začatku šijou všichni čertíci, je to roztomilý uličníček a zárověn velmi křehká a zvídavá milující dušička, velmi aktivní temperament. Svého majitele Juraje už od první chvíle pěkně zaučuje co a jak. Linda to s ní pěkně koulí po svém. Belince se bude říkat "Kačenka" a jako správná barzojí princezna už byla na výletě, okouknout to v parku a objevuje celý svět. Baští si jako labužník a gurmán, brzy se z Pardubic přestěhuje do Prahy.  Arabela se velmi podobá na svého strýce Tudora Fi-It a  také  plnochrupá. 

Děkuju moc za tak krásný domov ♥ 

 

 
Ariana Anoush dona Zuzia

"Anoushku" provází celý život číslo 1. Narodila se jako první štěnátko, první začala povídat a zpívat, byla to první narozená holčička z vrhu, mezi prvními štěnátky ihned zadaná, jako první mě poprosili právě její majitelé o jméno na přání, také první odešla do nového domova a jako první z celého vrhu i chytla klíštátko. :-) Anoush má báječnou rodinu, je to velmi veselá holčička, zejména z ní bude hlavně rodinný pes, veselý výletníček, sportanda a také velmi učené děvčátko. Její dvoj-jméno je v Arménštině - Ariana znamená "vážená" a Anoush znamená "sladká" a přesně taková Anoushka je. Také je to světoběžnice, ketrá chodí se svou paničkou všude, dokonce jí doprovází i do práce, kde s ní pilně pracuje a obě čeká v létě speciální vzdělávací kurz, kde samozřejmě nemůže Anoushka také chybět :-)) Anoushka je také velmi čistotná, už od narození je velký labužník a gurmán, upovídaná a nepřeslechnutelný komentátor :-) I Anoushka je plnochrupá s krásným nůžkovým skusem.

  
Děkujeme mockrát, že má tak báječnou rodinu! 
 
 

 
Ashley dona Zuzia
Naše "malá Ashley" už zdraví z Kanady s její majitelkou Ashley, která je z ní přímo nadšená a zamilovala se do ní od první chvíle, co jí viděla. Doletěla v pořádku, bylo o ní skvěle postaráno, ačkoli cesta byla náročná a čekalo jí ještě pokračování autem, vše zvládla úžasně. Naše malá cestovatelka je statečná, miloučká, hravá, bude se mít báječně, doma má i milého psího kamaráda Papilona. Budou spolu objevovat celý svět, čeká je hodně dobrodružství, zážitků a radosti, s láskou. Co víc si přát...  :-) Ashley doma volají "Lulu", je plnochrupá se správným nůžkovým skusem. Nejen její majitelé, ale i místní chovatelé jsou z ní nadšení a moc jí chválí. 

Thank you very much for so nice beloved happy home for our puppy girl Ashley! ♥ 

 

 
Alizabeth dona Zuzia

"Betynka"  je největší a nejmohutnější štěnátko z vrhu, také krásná, velká a mohutná fenečka do terénu. Je velmi aktivní, veselá a hravá, má nádherný, kouzelný, hluboký pohled, který hřeje na srdíčku. Nejvíc ze všech se podobá svému tatínkovi, i proto jsem jí říkávala, že je to "tatínkova holčička", byla jedna z prvních zarezervovaných štěňátek a odešla bydlet ke svému tatínkovi Timíčkovi do smečky s Dalmatinky a kočičkami. Určitě si spolu užijí spoustu legrace a výletů a až příjde čas bude uchovněna, také jí uvidíme na výstavách a ve světě sportu. Přejeme také jen to nejlepší a ať se ti tam moc líbí ♥ Betynka má  taktéž plný nůžkový skus.

  

Děkuju moc za tak pěkný domov ♥ 

 

 

Štěňátka ve věku 12 dní * Puppies at 12 days

            Kluci / Boys:
Holčičky / Girls:                      

 

Atrey dona Zuzia
 
Artur dona Zuzia
 
Albert Monty dona Zuzia
(předběžně zadaný / preliminary booked)
 
 
 
Apolenka dona Zuzia
(v jednání / in negotiation)
Alizabeth dona Zuzia
(rezervovaná / reserved)
Ariana Anoush dona Zuzia
(předběžně zadaná / preliminary booked)

 

 
                                Ashley dona Zuzia         
(v jednání / in negotiation)         
            Arabela dona Zuzia        
(předběžně zadaná / preliminary booked)
                           

 

Novorozeňátka chvilku po porodu :-)

 

 

Video štěňátek ze 3. dne *  Puppies video from 3rd day

 

Lenka a Albert Monty

Helenka a Atrey

Dáša a Apolenka

Věrka a Alizabeth

       
   
Linda, Juraj a Arabela Ashley a Ashley    

 

 

Všichni zájemci jsou velice vítaní :-)

kontakt: Zuzka Hejtíkováemail: zuzka.hejtikova@seznam.cz